PolojasnoPraha24°
Coufal asistoval a West Ham porazil West Bromwich2Foto© sport.aktualne.cz

Coufal asistoval a West Ham porazil West Bromwich

, 13 novinky, 2 zhlédnutí

Fotbalisté West Hamu porazili v 18. kole anglické ligy i díky asistenci obránce Vladimíra Coufala předposlední West Bromwich 2:1. Za vítězný tým odehrál celé utkání také defenzivní záložník Tomáš Souček. "Kladiváři" vyhráli třetí ligový zápas za sebou a dotáhli se bodově na šestý Everton, který má ale o dvě utkání méně.

Domácí otevřeli skóre v nastavení prvního poločasu. Přetažený centr Saida Benrahmy vrátil Coufal z první před branku na Bowena, který hrudí usměrnil míč do sítě. Coufal si připsal třetí asistenci v Premier League od podzimního příchodu z pražské Slavie.

Nováček soutěže srovnal šest minut po změně stran zásluhou Matheuse Pereiry. Vedení londýnskému celku vrátil o čtvrt hodiny později Michail Antonio.