DéšťPraha16°
Pardubice porazily Tapparu Tampere a připsaly si v Lize mistrů druhou výhru, Sparta otočila duel s Fehérvárem2Foto© irozhlas.cz

, 5 novinky, 3 zhlédnutí

Hokejisté Pardubic přehráli na domácím ledě Tapparu Tampere 5:1, dvěma asistencemi se na výhře podílel Roman Červenka. Dynamo si připsalo druhé vítězství v Lize mistrů. Pražská Sparta, která na úvod prohrála právě s Tapparou 1:2 po samostatných nájezdech, hrála druhé utkání doma s maďarským Fehérvárem. Soupeře, který ve čtvrtek podlehl Dynamu 0:7, Pražané zlomili čtyřmi góly ve třetí třetině a zvítězili 5:2. Dvě branky vstřelil Tomáš Hyka, tři body posbíral Michal Řepík.

Branku Dynama tentokrát hájil Roman Will, který vystřídal Tomáše Vomáčku. Vynucenou změnou byla absence zraněného útočníka Jiřího Smejkala, v pardubické sestavě se místo něj objevil Robin Kaplan.

Smejkala v první formaci nahradil Martin Kaut, který v 11. minutě vstřelil úvodní gól zápasu. Po Červenkově pasu přebruslil protihráče a přesně zakončil.