ZataženoPraha22°
Nečas asistoval v NHL u postupové výhry Caroliny, Boston prohrál v prodloužení3Foto1Video© sport.ceskatelevize.cz

Nečas asistoval v NHL u postupové výhry Caroliny, Boston prohrál v prodloužení

, 7 novinky, 3 zhlédnutí

Carolina porazila i díky asistenci Martina Nečase doma New York Islanders 6:3, sérii ovládla 4:1 a postoupili do druhého kola play-off. Mečbol neproměnil Boston, když podlehl na svém ledě Torontu 1:2 v prodloužení a v sérii vede už jen 3:2.

Carolina do utkání po minulé prohře v prodloužení vlétla, vedla v čase 3:13 už 2:0 a po úvodní třetině 3:1. Islanders se nevzdali a manko smazali, ale nenašli odpověď na dva slepené góly domácích ve 45. minutě.

U rozdílové trefy na 4:3 asistoval Nečas, který v sérii nasbíral pět bodů (1+4). Český útočník založil z vlastního pásma protiútok, který po zblokované střele zakončil Jack Drury