Slabý déšťPraha16°
Leicester se trefou Vardyho vrátil do Premier League, Tottenham se musí spokojit s bodem2Foto© sport.cz

, 4 novinky, 3 zhlédnutí

Tečku za 1. kolem anglické nejvyšší soutěže udělali fotbalisté Leicesteru a Tottenhamu nerozhodným výsledkem 1:1 na King Power Stadium. Spurs od úvodu jednoznačně kralovali a Pedro Porro je ve 29. minutě poslal do vedení, ale sedmatřicetiletý kapitán nováčka soutěže Jamie Vardy v 57. minutě odpověděl a stanovil konečné skóre.

Jak už bylo zmíněno, Tottenham v první půli dominoval. Po několika šancích se dostal do vedení po necelé půl hodině, kdy bývalý hráč Leicesteru James Maddison našel ideálním centrem do vápna nabíhajícího Porra, jenž hlavičkou k tyči překonal gólmana Madse Hermansena.

Hned v prvním utkání po návratu do nejvyšší soutěže se nicméně prosadila k radosti domácích fanoušků klubová legenda Vardy. V 57. minutě také hlavou srovnal a zařídil Foxes proti favorizovaným Spurs zisk bodu.