Satoranský pomohl 16 body Chicagu k vítězství1Video© idnes.cz

Satoranský pomohl 16 body Chicagu k vítězství

, 5 novinky, 2 zhlédnutí

Český rozehrávač odehrál 38 minut a devět sekund, nejvíc v sezoně, přičemž trefil šest z 11 střel včetně dvou trojek a proměnil oba trestné hody. Satoranský zaznamenal také osm doskoků a pět asistencí. Nejvíc se dařilo tahounovi Chicaga Zachu LaVineovi, jenž nasbíral 33 bodů a šest asistencí.

Satoranský měl v poločase na kontě 12 bodů, ve druhém si pak připsal efektní smeč na 66:65 a také úspěšné šestky necelých pět minut před koncem, jimiž zvýšil vedení hostů na 103:99. Bulls se ve třetí části blýskli 40 body a v závěru soupeři definitivně odskočili šňůrou 15:5.

Na doskoky Chicago vyhrálo jasně 46:29. „Pokud chcete v této hale uspět, musíte domácí přeskákat. Naopak nejsem nadšený z 21 ztrát, ale je pravda, že jsme proměnili 18 trojek. Takže nějaké chyby jsme si mohli dovolit,“ řekl trenér Bulls Jim Boylen.