Satoranský nasázel Miami šest bodů, Chicago ale slibně rozehraný zápas ztratilo v závěru2Foto© tyden.cz

, 5 novinky, 7 zhlédnutí

Český reprezentant odehrál necelých 23 minut a na konci utkání už spíš vysedával na lavičce. Méně času na palubovce strávil v sezoně jen třikrát. Z pole Satoranský trefil dvě z osmi střel a proměnil oba trestné hody.

Patnáct sekund před koncem čtvrté čtvrtiny se Satoranský na hřiště vrátil, domácí v tu chvíli vedli o dva body. Český rozehrávač poslal míč nejlepšímu střelci Chicaga v sezoně Zachu LaVineovi, který byl faulován a z trestných hodů vyrovnal na 97:97.

V prodloužení hrál místo Satoranského nováček Coby White, autor 11 bodů a osmi asistencí. Až když se 17 sekund před koncem za stavu 108:105 pro domácí celek vyfauloval Kris Dunn, český basketbalista se vrátil na scénu, ale porážku už odvrátit nedokázal.