Satoranského dvanáct bodů nestačilo, Chicago prohrálo s Bostonem4Foto© irozhlas.cz

Satoranského dvanáct bodů nestačilo, Chicago prohrálo s Bostonem

, 4 novinky, 3 zhlédnutí

Rozehrávač Bulls Tomáš Satoranský zaznamenal za 26 minut 12 bodů a sedm asistencí, přičemž trefil tři z osmi střel z pole a šest z osmi trestných hodů. Nejlepším střelcem hostů byl s 30 body Zach LaVine, vítěze táhl s 21 body a šesti doskoky Jayson Tatum.

Hosté prohrávali po první čtvrtině o čtrnáct a v poločase už o 18 bodů, na začátku třetí části se jim však skóre podařilo šňůrou 17:5 zkorigovat. Na dostřel šesti bodů se pak dostali ještě jednou, to však bylo z jejich strany vše. Hráče Chicaga zradila především střelba trojek, trefili pouze šest z 25 pokusů.

"Bohužel, soupeř na nás vletěl hned od začátku," uvedl LaVine. "Sice jsme nevyhráli zápas, ale ovládli jsme alespoň třetí čtvrtinu i celý druhý poločas. Na tom se dá stavět," dodal trenér Bulls Jim Boylen. Jeho svěřenci se nemohli spolehnout na Wendella Cartera Jr., jehož trápí vyvrtnutý kotník.