ZataženoPraha14°
Barcelona si před Slavií zastřílela na hřišti Eibaru2Foto© sport.aktualne.cz

Barcelona si před Slavií zastřílela na hřišti Eibaru

, 4 novinky, 3 zhlédnutí

Obhájce titulu vykročil za ziskem tří bodů ve 13. minutě, kdy si za obranu zaběhl Griezmann a únik přesně zakončil. Po necelé hodině hry přidal další gól po kombinaci ve vápně Messi, který v desátém zápase proti Eibaru vylepšil svoji bilanci o 16. branku. Suárez po přihrávce argentinského útočníka uzavřel skóre v 66. minutě.

Barcelona odehrála utkání v sestavě Ter Stegen - Roberto (46. Semedo), Umtiti, Lenglet, Alba - De Jong (79. Rakitič), Busquets, Arthur (71. Vidal) - Messi, Suárez, Griezmann.

Fotbalisté Valencie se radují z vyrovnávacího gólu na hřišti Atlétika Madrid.

Atlético Madrid neudrželo vedení v domácím zápase s Valencií a po remíze 1:1 čeká v lize tři utkání na vítězství. Celek z hlavního města vyslal během první půle 11 střel na branku a ve 36. minutě otevřel skóre po proměněné penaltě Diega Costy.