ZataženoPraha12°
ŽIVĚ: Třinec - Liberec 4:2© sport.ceskatelevize.cz

ŽIVĚ: Třinec - Liberec 4:2

, 6 novinky, 2 zhlédnutí

Hokejisté Třince v minulém kole narazili v Pardubicích, na svém ledě si ale druhý celek extraligy chce spravit náladu a nedovolit vedoucí brněnské Kometě, aby se jim vzdálila. Proti je Liberec. Ten Třinci podlehl v minulé sezoně ve finále a má mu tedy co vracet, ale v posledních zápasech se Liberci moc nedařilo a po porážkách v Pardubicích a v Brně potřebuje zabrat.

Jenže Dravecký v předposlední minutě první třetiny poslal domácí celek do vedení. Jenže Ordoš v úvodu druhé třetiny vyrovnal. Michal Kovarčík ale poslal Třinec brzy opět do vedení a to zvýšil vzápětí Adamský. A Třinec jede – na 4:1 dal ve 34. minutě opět Michal Kovařčík. Ve 46. minutě snížil Bulíř na 2:4. Utkání můžete sledovat v přímém přenosu na ČT sport i na ctsport.cz.