ZataženoPraha15°
Williamson si vylepšil střelecké maximum, na výhru to ale nestačilo© idnes.cz

Williamson si vylepšil střelecké maximum, na výhru to ale nestačilo

, 4 novinky, 4 zhlédnutí

Hvězdný nováček Zion Williamson si znovu vylepšil osobní střelecké maximum v NBA, jeho 32 bodů ale porážce New Orleans s Oklahomou 118:123 nezabránilo. V druhém utkání pátečního programu před přestávkou na Utkání hvězd zvítězil Boston nad Los Angeles Clippers 141:133 po druhém prodloužení.

Domácí New Orleans šli do zápasu bez střelce Brandona Ingrama, o to více spoléhali na Williamsona. Ten podruhé za sebou překonal hranici 30 bodů a o jeden vylepšil svůj rekord.

Ještě ve čtvrté čtvrtině dostal Pelicans do vedení, pak ale přišla pasáž, kdy během 33 sekund ztratil míč, nechal se zblokovat a neproměnil další střelu, čehož Oklahoma využila k udržení vedení a následnému vítězství. O to se postaral Danilo Gallinari, který dal 11 ze svých 29 bodů v posledních pěti minutách.