ZataženoPraha12°
Třinec zvládl úvodní bitvu s Mladou Boleslaví, rozhodly přesilovky ve druhé třetině6Foto5Video© idnes.cz

, 21 novinky, 2 zhlédnutí

Třinec vstoupil do semifinálové série s Mladou Boleslaví vítězně, Oceláři zvítězili na domácím ledě 2:0 zásluhou dvou přesilovkových tref ze druhé třetiny. Na obou měl podíl Martin Růžička, který nejprve vstřelil vítěznou branku a následně přihrál na gól Michalu Kovařčíkovi. Ondřej Kacetl potřeboval na čisté konto 23 zásahů. Druhé utkání série sledujte v neděli od 16:40 na ČT sport a webu ctsport.cz.

Oba týmy nastoupily ve stejných sestavách, v jakých ukončily už po čtvrtém utkání své čtvrtfinálové série. Více než týdenní přestávka se nijak na kvalitě hry neprojevila.

Třinec byl v úvodní třetině střelecky aktivnější (16:10), ale gólmani Kacetl i Růžička chytali spolehlivě.