Praha25°
Plíšková jako jediná z českých tenistek pokračuje v Cincinnati, má šanci zaútočit na post jedničky© sport.aktualne.cz

, 6 novinky, 3 zhlédnutí

Plíšková první vzájemný duel s Wang Ja-fan po suverénním začátku a vyrovnané polovině druhého setu zvládla.

Do zápasu s 52. hráčkou žebříčku vstoupila světová trojka suverénně a první game ztratila až za stavu 5:0. Vzápětí po 20 minutách set ukončila. Druhou sadu začala česká favoritka brejkem, jenže pak začala Číňanka klást odpor a poprvé prolomila Plíškové servis.

Třetí maratonský game s 22 změnami skóre získala Wang Ja-fan, v tu chvíli už druhá sada trvala déle než celý úvodní set. Postupně ale sedmadvacetiletá Češka opět získala navrch. O postup do čtvrtfinále se utká se Švédkou Rebeccou Petersonovou.