SlunečnoPraha11°
Nečas znovu rozhodl o výhře Caroliny, Rittich proti Ottawě čtyřikrát inkasoval1Video© sport.ceskatelevize.cz

Nečas znovu rozhodl o výhře Caroliny, Rittich proti Ottawě čtyřikrát inkasoval

, 8 novinky, 5 zhlédnutí

Martin Nečas rozhodl po dvou asistencích gólem v prodloužení o výhře Caroliny na ledě Floridy 3:2 a byl stejně jako v sobotním duelu v aréně Panthers vyhlášen první hvězdou zápasu. Brankář Calgary David Rittich čtyřikrát inkasoval a jeho tým prohrál v Ottawě 1:5.

Carolina vstoupila do utkání na Floridě lépe a od 14. minuty zásluhou přesilovkové branky Bretta Pesceho vedla 1:0. Ze své tradiční pozice u pravého mantinelu si druhou asistenci připsal Martin Nečas. Panthers srovnali až na začátku třetí třetiny, kdy se prosadil Frank Vatrano.

V 57. minutě otočil vývoj Eetu Luostarinen a zdálo se, že tím rozhodl o dvou bodech pro Floridu. V čase 58:27 ale Carolina využila závěrečné hry bez brankáře k vyrovnání na 2:2. Po akci, do které se zapojilo pět ze šesti útočících hráčů, se prosadil Vincent Trocheck.