Milwaukee zdolalo New York, Adetokunbo stihl 37 bodů za pár minut3Foto© irozhlas.cz

Milwaukee zdolalo New York, Adetokunbo stihl 37 bodů za pár minut

, 5 novinky, 3 zhlédnutí

Basketbalisté Milwaukee podle očekávání zvládli zápas s New Yorkem a díky vítězství 128:102 vylepšili svou bilanci na 36 výher a šest porážek. Nejvýraznější postavou byl útočník Janis Antetokounmpo, který za necelých 22 minut na hřišti nasbíral 37 bodů, devět doskoků a čtyři asistence. Naopak Knicks zaznamenali třicátou porážku v této sezoně a jsou třetí nejhorší v celé NBA.

Bucks v domácí hale vedli už v poločase o 25 bodů a nejvíce o 35 bodů. "Zkrátka jsme si věřili. Klíč byl v tom, že jsme se vedením vůbec nezaobírali. Prostě jsme si šli zahrát. Já osobně jsem chtěl být co nejagresivnější," prohlásil Antetokounmpo. Nejužitečnější hráč minulé sezony trefil 12 ze 17 střel včetně tří trojek.

Řecké hvězdě, jež nastřílela alespoň 30 bodů popáté z posledních sedmi utkání, sekundovali Khris Middleton se 17 body a Ersan Ilyasova se 14 body. Na druhé straně si připsal 25 bodů a 15 doskoků Julius Randle, 22 bodů nasbíral nováček R.J. Barrett.