Cyklokrosařce Nash závod v Táboru nevyšel, dojela osmnáctá2Foto© sport.ceskatelevize.cz

Cyklokrosařce Nash závod v Táboru nevyšel, dojela osmnáctá

, 8 novinky, 2 zhlédnutí

Sice zůstává v čele pořadí Světového poháru, ale Kateřina Nash na domácí trati zažila nepovedený závod. Na cyklokrosovém podniku v Táboře dojela do cíle až na 18. místě. Triumfovala Annemarie Worstová a další tři Nizozemky se za ní srovnaly do čtvrtého místa. Junior Jan Zatloukal bere bronz a dočkal se tak v elitním seriálu prvního umístění na stupních vítězů. Přímý přenos mužského závodu SP sledujte na programu ČT sport či webu ctsport.cz od 14:15.

Jednačtyřicetiletá Nash byla brzy po startu až patnáctá a nedokázala se na trati, kde v roce 2011 závod SP vyhrála, dostat v pořadí výš. Za vítěznou Worstovou zaostala téměř o tři minuty.

Po vítězství, druhém a sedmém místě jde o její nejhorší umístění v této sezoně Světového poháru. Přesto zůstala v čele průběžného pořadí.