ZataženoPraha11°
Chicago ztratilo osmnáctibodové vedení a prohrálo s Knicks, Satoranskému se střelecky nedařilo3Foto1Video© irozhlas.cz

, 5 novinky, 2 zhlédnutí

Basketbalisté Chicaga s Tomášem Satoranským v základní sestavě prohráli v NBA v hale New Yorku Knicks 98:105. Hosté prohospodařili až 18 bodové vedení, protože v posledních třech minutách nedali ani koš, zatímco soupeř zaznamenal 15 bodů v řadě. Jediný Čech v zámořské soutěži odehrál na pozici rozehrávače skoro 27 minut, ale opět se mu střelecky nedařilo. Proměnil jediný z pěti pokusů, ke dvěma bodům přidal tři doskoky, pět asistencí a zisk.

Po většinu utkání v Madison Square Garden drželi Bulls dvouciferný náskok hlavně díky výkonu v obraně. Jenže s blížícím se koncem zápasu se vývoj začal dramatizovat.

V 41. minutě, kdy už byl zpátky na hřišti také Satoranský, New York definitivě ztrátu smazal. Osmadvacetiletý český reprezentant pak řídil sérii 8:0 ve prospěch hostů.