ZOH ON-LINE: Erbanová urvala bronzovou medaili. Moravec skončil těsně za desítkou, hokejisté vyhráli

11 novinky, 3

Rychlobruslařka Karolína Erbanová získala pro Českou republiku šestou medaili na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu. V závodě na 500 m skončila bronzová, přičemž od stříbra ji dělila pouhá jedna setina. Biatlonista Ondřej Moravec byl v závodě s hromadným startem na 15 km jedenáctý, Michal Krčmář 26. Hokejisté vyhráli nad Švýcarskem 4:1 a z prvního místa skupiny A postoupili do čtvrtfinále.

Celkem se dnes rozdává šest medailových kolekcí a všechny podrobnosti najdete v naší celodenní on-line reportáži.