ZataženoPraha18°
ŽIVĚ: Sparta - Trabzonspor 2:2© sport.ceskatelevize.cz

ŽIVĚ: Sparta - Trabzonspor 2:2

, 13 novinky, 3 zhlédnutí

Sparta vstupuje do 3. předkola Evropské ligy domácím utkáním s Trabzonsporem. Letenští pykají za rasistické projevy fanoušků při loňském venkovním utkání proti Spartaku Subotica, proto se hraje bez diváků. Pražané, kteří nastoupili v základu s Tettehem, šli do vedení zásluhou Costy. Ve druhém poločasu přidal druhý gól nádhernou střelou Kanga. V 84. minutě ovšem korigoval pohotový Ekuban a o pět minut později srovnal Sorloth. Přímý přenos vysílá ČT sport a web ctsport.cz.

Sparta Praha - Trabzonspor 1:0 po poločaseBranka: 16. Costa. Rozhodčí: Montero - De Cerain, Espejo (všichni Šp.).

Sparta: Nita - Sáček, Štetina, Costa, Hanousek - Trávník, Krejčí, Kanga, Hašek, Plavšič - Tetteh. Trenér: Jílek.