Zemřel manžel Heidi Janků Ivo Pavlík (†84): Bylo to vážné, řekla Blesku zpěvačka
Foto: www.ahaonline.cz

Zemřel manžel Heidi Janků Ivo Pavlík (†84): Bylo to vážné, řekla Blesku zpěvačka

8 novinky, 37

Smrt manžela Heidi Janků (54) naprosto zdrtila, přesto Blesku dokázala během krátkého rozhovoru plného slz říct, co se stalo. „Zemřel v nemocnici, kde byl dva dny. Dostal infarkt,“ řekla nám rozrušená Heidi, která dodala: „Bylo to vážné, byl kardiak, měl nemocné srdíčko.“ A právě to Ivo Pavlíka nakonec v sobotu zradilo.

Ivo Pavlík byl prvním manželem zpěvačky Věry Špinarové (†65), která nedávno zemřela. A její smrt s ním opravdu otřásla. Naposledy se objevil notně pohublý a unavený na křtu videoklipu Libertango houslisty Jaroslava Svěceného letos v květnu. A o svou manželku se musel často opírat.

Ivo Pavlík byl o třicet let starší než Heidi Janků, ale jak sám říkal, nikdy v tom neviděl problém. Snažil si užívat každého dne, který mu život dopřál. „Heidi nijak nestrádá. Ale je pravda, že v tomhle věku si člověk nemůže být jistý tím, kdy něco přijde, kdy se něco stane… To je hned,“ svěřil se před pár lety deníku Aha!.

Poměrně málo se ví, že Ivo Pavlík byl vystudovaný pedagog (učil tělocvik, ruštinu a hudební výchovu). Jeho první ženou byla jeho studentka Zdena, se kterou se ještě jako učitel seznámil na hospodářské škole v Pardubicích. „Blondýnka s krásnýma nohama. Blesklo mi hlavou, že by to mohla být ta pravá. Počkal jsem, až odmaturuje, a praštili jsme do toho. Narodila se nám pak dcera Yvonna,“ vzpomínal Pavlík, kterému tohle první manželství ale zkrachovalo.

Důvodem prý b...

    Číst dál blesk.cz