Zavadilova penalta rozhodla válku. Opava gólem v nastaveném čase zlomila Karvinou2Foto© irozhlas.cz

, 6 novinky, 4 zhlédnutí

Opava začala aktivně a Řezníček střelou zpoza vápna jen těsně minul, poté pálil z dvaceti metrů nad Jursa. Na opačné straně se neujala technická střela Ba Louy. Největší šanci v závěru poločasu zahodil domácí Svozil, který trefil břevno. S Žídkovou dorážkou si poté poradil karvinský gólman Berkovec a Svozilova dorážka šla mimo.

Po přestávce jako první zahrozili hosté. V 68. minutě střílel Ba Lou, ale jeho ránu vytáhl opavský brankář Šrom. Další šance přišly až v závěru, kdy karvinská obrana nejprve zblokovala dvě rány Simerského a s technickou dorážkou následně neuspěl ani Zavadil.

SESTŘIH: Opava - Karviná 1:0. Domácí rozhodli derby spornou penaltou v nastavení Neplatícím uživatelům se videa zpřístupní následující den.