ZataženoPraha12°
Watford a Bournemouth sestoupily z anglické Premier League2Foto© irozhlas.cz

Watford a Bournemouth sestoupily z anglické Premier League

, 6 novinky, 3 zhlédnutí

Arsenal k vítězství nakročil už v úvodních 33 minutách, kdy Pierre-Emerick Aubameyang proměnil dvě penalty a jednou skóroval i Kieran Tierney. Za Watford snížili Troy Deeney z dalšího pokutového kopu a bývalý útočník "kanonýrů" Danny Welbeck, ale víc už hosté nestihli. Arsenal skončil na osmé pozici, což je jeho nejhorší ligové umístění za posledních 25 let.

Chelsea doma porazila Wolverhampton 2:0 góly Masona Mounta a Oliviera Girouda z nastavení prvního poločasu. Manchesterští "Rudí ďáblové" v přímém souboji o Ligu mistrů vyhráli 2:0 v Leicesteru.

Vítěznou branku United dal v 71. minutě Bruno Fernandes z penalty, pojistku přidal v nastavení Jesse Lingard. Krátce předtím byl vyloučen domácí obránce a bývalý hráč manchesterského celku Jonny Evans. Malou útěchou pro Leicester může být, že útočník Jamie Vardy se s 23 góly stal nejlepším střelcem sezony.