V Kauflandu v Orlové hledají hada. Hasiči pátrají mezi regály, obchod je zavřený
Foto: www.reflex.cz

V Kauflandu v Orlové hledají hada. Hasiči pátrají mezi regály, obchod je zavřený

5 novinky, 3

Orlová (Karvinsko) - V prodejně Kauflandu v Orlové hledají hasiči druhým dnem hada. Neidentifikovaný druh plaza byl v prodejně spatřen v úterý ráno. Od té doby ho hasiči hledají a obchod je uzavřen.

"Dne 9. října v ranních hodinách byla na naší provozovně v Orlové v Okružní ulici zjištěna přítomnost dosud blíže nezjištěného druhu plaza. Okamžitě jsme přijali veškerá nezbytná opatření a prodejna byla uzavřena," uvedla mluvčí společnosti Renata Maierl.

Podle informací ČTK hada zachytil kamerový systém. Hasiči na místě nyní prohledávají regály. "Na místě stále probíhá intenzivní hledání ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem. Dále jsme v kontaktu i s odborníky na plazy. Celou situaci monitorujeme a o dalším vývoji budeme informovat," uvedla mluvčí. Podle ní je bezpečnost zaměstnanců a zákazníků pro řetězec prioritou.

Minulý týden chytili v Praze odborníci smrtelně jedovatou mambu zelenou, která unikla z domu v Hlubočepích a předtím uštkla třicetiletou ženu, zřejmě svou majitelku. Had se poté dostal do nedaleké zahrádkářské osady, kde ji ze stromu sundal pracovník pražské zoologické zahrady.

Minulý týden utekla v Praze mamba zelená:

Číst dál zpravy.aktualne.cz