Tom Cruise je nejhorší herec roku! Antioscara Zlatou malinu získal i film Emoji ve filmu

Tom Cruise je nejhorší herec roku! Antioscara Zlatou malinu získal i film Emoji ve filmu

7 novinky, 2

„Letos v čele nepovedených filmových počinů stojí dílo založené na emotikonech, v němž vystupují mluvící hovínka,“ uvedli pořadatelé Zlatých malin v prohlášení. Podle nich se to stalo v roce, „kdy hollywoodská hromada recyklovaného šuntu dosáhla historické velikosti“ a který se nesl ve znamení „toxického nedostatku originality“.

Animovaný 3D snímek Emoji ve filmu bodoval také ve třech dalších kategoriích. Získal ocenění za nejhorší scénář nebo nejbídnější režii, stejně jako za nejhorší filmový pár, který mohou podle pořadatelů dostat „kterékoli dva nesnesitelné emotikony“ z tohoto filmu.

Zlatou malinu za nejhorší herecký počin si vysloužil Tom Cruise, který hrál hlavní roli v nové verzi filmu Mumie. Jak připomíná AP, Cruise byl za svou kariéru třikrát nominován na Oscara, nikdy si ale cenu nakonec cenu neodnesl. Je naopak dvojnásobným držitelem Zlaté maliny. V kategorii nejhorší herečka si anticenu vysloužil herec Tyler Perry za výkon ve filmu Boo 2! A Madea Halloween. Jde o další snímek, v němž vystupuje v roli neurvalé stárnoucí černošky Madey.

Na herecké dno se podle organizátorů vrátil Mel Gibson, který dostal Zlatou malinu za herecký výkon ve vedlejší roli ve snímku Táta je doma 2. Mezi herečkami v této kategorii vyhrála Kim Basingerová za úlohu ve filmu Padesát odstínů temnoty. Zařadila se tak do vybrané společnosti takových hvězd, jako jsou Faye Dunawayová, Liza Minel...

    Číst dál blesk.cz