Satoranský pomohl Chicagu k těsné výhře po obratu nad Clevelandem4Foto1Video© idnes.cz

Satoranský pomohl Chicagu k těsné výhře po obratu nad Clevelandem

, 7 novinky, 2 zhlédnutí

Basketbalisté Chicaga předvedli v NBA další velký obrat. Na konci třetí čtvrtiny prohrávali doma s Clevelandem o 19 bodů, ale nakonec vyhráli 118:116. Český reprezentant Tomáš Satoranský přispěl k vítězství Bulls důležitým košem dvě minuty před koncem, celkem nasbíral šest bodů, dva doskoky a osm asistencí. Hlavní hvězdou byl Zach LaVine, který dal 21 ze svých 42 bodů v poslední čtvrtině.

Oba týmy měly potíže s cestou na zápas, jelikož v pátek hrály ve Philadelphii a Memphisu a měly hned po zápase letět do Chicaga. Bouře jim ale dlouho neumožnila vzlétnout a obě mužstva dorazila do města až pár hodin před zápasem.

Dlouho se zdálo, že větší dopad to mělo na domácí Chicago. První čtvrtina ještě byla vyrovnaná, ale ve druhé si Cleveland začal budovat dvouciferný náskok. Obrana Bulls byla hodně prostupná a už do poločasu dal Cleveland 73 bodů. Když se v závěru třetí čtvrtiny dostali Cavaliers už na rozdíl 19 bodů, málokdo pochyboval o jejich výhře.