Satoranský dal deset bodů, Chicago ale na Philadelphii nestačilo2Foto© idnes.cz

Satoranský dal deset bodů, Chicago ale na Philadelphii nestačilo

, 6 novinky, 2 zhlédnutí

Chicago s Tomášem Satoranským nezastavilo v NBA sérii porážek. V hale Philadelphie basketbalisté Bulls podlehli 111:118, český rozehrávač nasbíral během necelých 32 minut na hřišti deset bodů, sedm asistencí a čtyři doskoky. Chicago neuspělo popáté v řadě a zůstalo na desátém místě tabulky Východní konference.

Satoranský proměnil tři střely z devíti včetně jedné trojky a všechny tři šestky. Nejlepším střelcem Bulls byl s 32 body Zach LaVine, jenž přidal osm asistencí. Vítěze táhl Turek Furkan Korkmaz s 31 body a šesti trojkami. Joel Embiid zaznamenal 28 bodů a 12 doskoků, rozehrávač Ben Simmons si připsal 29. triple double v kariéře za 19 bodů, 10 doskoků a 10 asistencí.

Bulls prohráli první čtvrtinu 25:38, v závěrečné části se však dokázali dvakrát přiblížit na rozdíl dvou bodů. "Hráli jsme docela dobře, tvrdě a týmově. Ukázalo se však, že soupeř byl až příliš kvalitní," uvedl trenér Chicaga Jim Boylen, jehož tým má bilanci 19 výher a 35 porážek.