Prvoligisté postoupili do osmifinále poháru2Foto© sport.aktualne.cz

Prvoligisté postoupili do osmifinále poháru

, 9 novinky, 2 zhlédnutí

Fotbalisté Mladé Boleslavi a Jablonce postoupili do osmifinále poháru. Středočeši ve 3. kole MOL Cupu doma porazili druholigovou Chrudim po obratu 4:2. Dva góly vítězů dal střídající útočník Muris Mešanovič. Jablonec se na svém hřišti trápil s jiným druholigovým soupeřem Zbrojovkou Brno, ale brankou Martina Doležala z 87. minuty zvítězil 3:2. Postoupily i Olomouc a Teplice.

Do osmifinále postoupily i další prvoligové celky Olomouc a Teplice. Sigma doma porazila brněnskou Líšeň 4:2 i díky dvěma brankám Jakuba Yunise, Severočeši zdolali dalšího soupeře z druhé nejvyšší soutěže Třinec 2:1.

Mladoboleslavští v úvodním poločase neproměnili několik šanci a v 56. minutě překvapivě inkasovali po Hynkově přesné střele. Chvíli poté mohl z pokutového kopu odpovědět ruský kanonýr Komličenko, ale netrefil branku.