Praha26°
Plzeň zametla s Příbramí a odpověděla Slavii, hattrickem se blýskl Bucha© sport.ceskatelevize.cz

Plzeň zametla s Příbramí a odpověděla Slavii, hattrickem se blýskl Bucha

, 6 novinky, 2 zhlédnutí

Viktoria si pojistila druhé místo v soutěži. Na vedoucí Slavii dál ztrácí 13 bodů, na třetí Jablonec má v neúplné tabulce šestibodový náskok. Příbram utrpěla debakl 0:4 i v druhém jarním utkání, v lize prohrála pošesté za sebou a venku nebodovala ani v jedenáctém zápase této ligové sezony.

Domácí, kteří odstartovali jaro výhrou 3:0 v Opavě, začali proti outsiderovi očekávaným náporem. Ve čtvrté minutě Bucha přiklepl míč Kalvachovi, jehož ránu Kvída tečoval do vlastní branky.

V 17. minutě přidali Západočeši druhý gól. Beauguel v šestnáctce vysunul Buchu a ten zblízka prostřelil brankáře Kočího. Jednadvacetiletý záložník dal za Viktorii premiérový soutěžní gól.