Plzeň přejela Třinec, Straka se pod výhru podepsal hattrickem3Foto2Video© irozhlas.cz

Plzeň přejela Třinec, Straka se pod výhru podepsal hattrickem

, 7 novinky, 2 zhlédnutí

Dohrávka 6. kola mezi čtvrtou Plzní a Třincem skončila vysokou výhrou Západočechů 5:0 a Indiáni ta oplatili Ocelářům nedělní porážku 3:4 v prodloužení. Čistý hattrick dal útočník Petr Straka. Druhým čistým kontem v sezoně k výhře přispěl brankář Dominik Pavlát, který si připsal 38 úspěšných zákroků.

Indiáni zaznamenali teprve druhou výhru z posledních devíti utkání a v tabulce se bodově dotáhli na druhou Spartu a třetí Mladou Boleslav. Za Oceláři zaostávají o šest bodů.

Domácí kvůli mnoha absencím útočníků přivedli na střídavý start z prvoligové Slavie zkušeného Petra Vampolu. Hosté vstoupili do utkání aktivněji, ale nedokázali využít dvě přesilové hry. V 11. minutě vystřelil z mezikruží Kundrátek, Pavlát však stačil zasáhnout a poradil si i s Vránovou dorážkou.