Pešek poslal Liberec do čtvrtfinále poháru, Teplice přešly přes Brno© sport.ceskatelevize.cz

Pešek poslal Liberec do čtvrtfinále poháru, Teplice přešly přes Brno

, 11 novinky, 4 zhlédnutí

Po úterním postupu Plzně je ve čtvrtfinále poháru také Liberec, který porazil České Budějovice 1:0 gólem střídajícího Jakuba Peška z 89. minuty. Teplice už zvítězily nad Brnem 2:0 a postoupily do čtvrtfinále.

V Teplicích komplikoval hru oběma týmům bojujícím v lize o záchranu mimořádně těžký terén, který připomínal spíše oraniště. Po vyrovnané první půli začali po změně stran aktivněji domácí a v 59. minutě střelou zpoza vápna s pomocí tyče otevřel skóre Srb Vukadinovič.

V 71. minutě sám před brankářem Šustrem nezaváhal Kodad a připsal si první soutěžní gól v teplickém A-týmu. Severočeši poprvé na jaře vyhráli soutěžní zápas a po dvou letech prošli do čtvrtfinále poháru.