Nejvíc proher v historii sportu. Hráči Overwatch byli pro smích, teď válí2Foto© irozhlas.cz

Nejvíc proher v historii sportu. Hráči Overwatch byli pro smích, teď válí

, 8 novinky, 4 zhlédnutí

Tenistka Květa Peschkeová s Američankou českého původu Nicole Melicharovou vyhrály na turnaji v San Jose čtyřhru a získaly čtvrtý společný titul. Nejvýše nasazené hráčky ve finále porazily japonský pár Šuko Aojamaová, Ena Šibaharaová dvakrát 6:4. Dvouhru ovládla nenasazená Číňanka Čeng Saj-saj, která v rozhodujícím utkání zdolala turnajovou dvojku Arynu Sabalenkovou z Běloruska 6:3, 7:6.

Elitní české plážové volejbalistky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová vynechají po světovém šampionátu také mistrovství Evropy. Účast v Moskvě, kde měly v úterý odehrát první zápas ve skupině, vzdaly kvůli bolavému koleni Slukové. V tiskové zprávě to oznámila agentura Sport Invest. V ženském turnaji tak budou Česko reprezentovat Martina Bonnerová s Martinou Maixnerovou a Michaela Kubíčková s Michalou Kvapilovou.

Fotbalisté Sparty porazili ve 4. kole první ligy Příbram 3:0. Letenští si připsali druhou výhru v sezoně a posunuli se na čtvrté místo tabulky s tříbodovou ztrátou na vedoucí Slavii s Plzní. Příbram neporazila Spartu v lize potřinácté za sebou a na kontě má čtyři body.