Mladá Boleslav poletí do dalekého Kazachstánu, Jablonec čeká ve druhém předkole EL Pjunik© sport.ceskatelevize.cz

, 5 novinky, 4 zhlédnutí

Útočné eso Komličenko a spol. pocestují do Kazachstánu. Fotbalisté Mladé Boleslavi se ve 2. předkole Evropské ligy střetnou s týmem Ordabasy Šymkent, ten nepovolil Torpedu Kutaisi ve dvou duelech ani gól. Po domácí výhře 1:0 zvítězil v odvetě 2:0 na hřišti gruzínského celku. Jablonec čeká arménský celek Pjunik Jerevan, který po remíze 3:3 doma zvítězil v odvetě na hřišti severomakedonské Škupi 2:1.

Úvodní duel druhého předkola se Šymkentem se uskuteční za týden 25. července od 19 hodin v Mladé Boleslavi. Jablonec pak začne venku.

Ordabasy v obou zápasech rozhodlo o výhře ve druhém poločase. V odvetě poslal Šymkent do vedení v 82. minutě záložník Mehanovič, který dříve hrál za Mladou Boleslav, Varnsdorf, Jablonec a Zlín. V páté minutě nastavení stvrdil postup útočník Badibanga.