ZataženoPraha15°
Manchester City ztratil v Newcastlu, hraje Liverpool a Chelsea3Foto© sport.aktualne.cz

Manchester City ztratil v Newcastlu, hraje Liverpool a Chelsea

, 9 novinky, 2 zhlédnutí

Manchester City ve 14. kole anglické ligy dvakrát vedl na hřišti Newcastlu, nakonec ale jen remizoval 2:2. Obhájci titulu tak popáté v sezoně ztratili body, za celý minulý ročník přitom nevyhráli jen šestkrát.

Favorita poslal do vedení v 22. minutě po sérii odrazů ve vápně pohotový Raheem Sterling. Domácí odpověděli za tři minuty, podruhé v sezoně se trefil levý bek Jetro Willems.

"Citizens" se proti pozorné obraně soupeře jen těžce dostávali do šancí, při velké příležitosti Gabriela Jesuse skvěle zasáhl slovenský gólman Martin Dúbravka. Bývalý brankář pražské Sparty a Liberce ale přece jen podruhé inkasoval, když ho překonal dělovkou o břevno Kevin De Bruyne.