ZataženoPraha17°
Manchester City se vrátil na první místo před Liverpool© sport.aktualne.cz

Manchester City se vrátil na první místo před Liverpool

, 5 novinky, 3 zhlédnutí

Fotbalisté Manchesteru City vyhráli v 33. kole anglické ligy na hřišti Crystalu Palace 3:1 a vrátili se na první místo tabulky o bod před Liverpool. Dvěma góly se blýskl Raheem Sterling, který má v ligové sezoně na kontě už 17 branek.

Čtyřiadvacetiletý útočník nejprve v 15. minutě zužitkoval krásnou kolmici De Bruyneho. Ve druhé půli z první usměrnil do sítě nepovedenou střelu Saného. Pro domácí vykřesal v 81. minutě naději Milivojevič, jenž překonal brankáře Edersona z přímého kopu, senzaci ale hosté nepřipustili a vítězství pojistil Brazilec Gabriel Jesus.

Getafe remizovalo ve španělské lize ve Valladolidu 2:2 a po 32. kole kleslo na páté místo za Sevillu. Vyrovnání hostům zařídil z penalty v 96. minutě Jorge Molina.