Korejská konečná. Berdych v Indian Wells dohrál, ve třetím kole nestačil na Čong Hjona

9 novinky, 3

Indian Wells - Tomáš Berdych se stejně jako loni loučí se skvěle obsazeným turnajem v Indian Wells ve třetím kole. Česká tenisová jednička v něm nestačila na Čong Hjona, podlehla mu dvakrát 4:6.

Patnáctý hráč světa měl proti korejskému soupeři velkou šanci v prvním setu, kdy vedl 4:3 a měl tři brejkboly, jenže ani jeden nevyužil, vzápětí sám servis podruhé v utkání ztratil a Čong Hjon už sadu dopodával.

Druhý set rozhodla Berdychova ztráta podání ve třetím gamu. Pak už si 32letý Čech proti 26. tenistovi žebříčku nevypracoval ani jeden brejkbol, semifinalista letošního Australian Open, v němž musel vzdát Rogeru Federerovi kvůli puchýřům, ukončil po 84 minutách duel čistou hrou.