Jindřišek v nastavení vystřelil Bohemians záchranu. Do baráže míří Příbram2Foto© sport.aktualne.cz

Jindřišek v nastavení vystřelil Bohemians záchranu. Do baráže míří Příbram

, 6 novinky, 3 zhlédnutí

Příbram sice porazila pražskou Duklu 3:2 a bodově se "Klokanům" vyrovnala, těm však stačil k udržení mezi elitou bod díky lepšímu umístění v základní části. Domácí prohrávali od 67. minuty po gólu Jakuba Janetzkého, ale v páté minutě nastavení odvrátil baráž kapitán Josef Jindřišek.

Jako první zahrozili domácí. Ve čtvrté minutě se ve vápně odrazil míč k Bartkovi, který však zamířil vedle. Po čtvrt hodině hry si první příležitost vypracovali hosté, po Žídkově centru však Hrabina, který se zbavil bránícího Bartka, hlavičkoval mimo tři tyče.

Ve 23. minutě přihrál Bartek Záviškovi, jehož pokus vytěsnil gólman Fendrich na roh. O devět minut později vypálil prudce Vaníček, jehož střelu Fendrich neudržel v náručí, ale včas uklidil míč do bezpečí před dotírajícím Nečasem. Minutu před koncem poločasu vystřelil Bartek přímo doprostřed na připraveného Fendricha.