České Budějovice na úvod přípravy utrpěly debakl se Žižkovem2Foto© sport.aktualne.cz

České Budějovice na úvod přípravy utrpěly debakl se Žižkovem

, 6 novinky, 3 zhlédnutí

České Budějovice v areálu Složiště nezvládly už první poločas, ve kterém se prosadili Bezdička a Diviš. Po změně stran Žižkov svůj náskok ještě zvýraznil. Hattrickem během 24 minut se blýsknul ázerbájdžánský útočník Nabijev, dva góly vstřelil Szotkowski. Tvrdou porážku Dynama pouze zmírnil Táborský proměněnou penaltou.

Bohemians v utkání skupiny A v Horních Počernicích dobře začali a už v šesté minutě otevřel skóre Puškáč. Dukla malé pražské derby vyrovnala v 85. minutě zásluhou Jakaba, ale krátce poté Hronek rozhodl o těsném vítězství "Klokanů."

Teplice v první přípravě roku doma remizovaly s druholigovým severočeským rivalem Ústím nad Labem 2:2. Teplické branky zaznamenali Kučera s Paradinem.