Boleslav - Bohemians 3:1, za hosty snižoval Necid, v závěru pohrdl penaltou2Video© idnes.cz

Boleslav - Bohemians 3:1, za hosty snižoval Necid, v závěru pohrdl penaltou

, 4 novinky, 3 zhlédnutí

Ani jeden ze soupeřů se už nemohl v tabulce příliš posunout, a tak se očekával bezstarostný a ofenzivní fotbal. Otevřená hra byla k vidění už před přestávkou a domácí byli efektivnější. V 17. minutě poslal Preisler do šestnáctky nadýchaný centr, který Drchal poslal volejem do sítě a dostal Boleslav do vedení.

Hosté rozhodně nebyli horší, ale neproměňovali šance. V 10. minutě po akci Pulkraba měl Puškáč slibnou možnost k vedení, ale zblízka balon nedokázal usměrnit. Ve 29. minutě se stejný hráč ocitl znovu osamocený, brankář Šeda však byl pohotovější a míč mu sebral.

Efektivitu Středočechů ještě zvýraznila akce na začátku druhého poločasu. Skalák posadil přímý kop na hlavu zcela nehlídaného Řezníka a ten v 51. minutě prodloužil míč do sítě. Domácí skórovali i z druhé střely mezi tyče. V 59. minutě měl Douděra další velkou možnost, ale jeho ránu z 10 metrů stačili hosté srazit na roh.