Ani Jágr Kladno před debaklem od Plzně nezachránil, Třinec v Brně porazil Kometu© idnes.cz

, 6 novinky, 4 zhlédnutí

Hokejová sezona se blíží a přípravných zápasů přibývá. Extraligový nováček z Kladna i s Jaromírem Jágrem v sestavě utržili na svém stadionu debakl s Plzní 2:8. V dalších soubojích celků z nejvyšší soutěže vyhrál mistr z Třince na ledě Komety Brno 6:3 a Zlín na vlastním stadionu podlehl Olomouci 2:3 v prodloužení. Karlovy Vary zvítězily nad účastníkem KHL Soči 2:1 v prodloužení a Hradec Králové vyhrál nad Vídní 5:1.

Kladno prohrálo pátý ze sedmi přípravných duelů a ani jednou neuspělo proti extraligovému sokovi. Rytíři zdolali jen prvoligovou Slavii a celek Lausitzer Füchse z druhé německé ligy.

Kladno už v deváté minutě prohrávalo 0:4 po gólech Miroslava Indráka, Tomáše Mertla, Luboše Roba v přesilové hře a Michala Moravčíka. V úvodu druhé části se zapsal za hosty mezi střelce i Milan Gulaš, v 28. minutě sice snížil Jakub Strnad, ale v dalších třech početních výhodách se za Indiány prosadili Jaroslav Kracík, Jakub Pour a Indrák. Výsledek zkorigoval rovněž v přesilovce Tomáš Redlich.