Jihoceskenovinky.cz: Poslední novinky

Musí se odtajnit „russiagate", aby se Američané vrátili do reality!

Mainstreamová média vášnivě vykládají o „příběhy“ o Trumpově tajné dohodě s Ruskem, a mnoho Američanů jim slepě věří, uvedl ve vysílání Fox News vlivný kongresman Devin Nunes.

2 dny
Ukrajinský poslanec: Ale Ukrajinu do EU a NATO nikdo nepozval!

Pokusy kyjevské vlády upevnit kurz na přistoupení k EU a NATO vypadají „směšně", prohlásil Viktor Bondar, poslanec ukrajinské Nejvyšší rady.

2 dny
Laureátka Nobelovy ceny: Nekrmte lidi propagandou a nedémonizujte Rusko!

Západní média „krmí po lžících“ národy stále více a více válečné propagandy, se snahou všemi prostředky démonizovat Rusko, napsala pro Common Dreams nositelka Nobelovy ceny za mír Mairead Maguireová.

3 dny
Nedělejme z lidských tragédií kdekoliv na světě politický klacek

"Trochu s odstupem pár řádek k tématu “přijmout syrské sirotky?”. Po prvním vyslechnutí takové emotivní otázky jistě většina lidí, bez znalosti širších souvislostí, odpoví samozřejmě, pomůžeme 50 s...

3 dny
Vsetínský nadjezd je po úspěšné rekonstrukci

Rekonstrukce nadjezdu nad železniční tratí na Vsetíně je dokončena. Stavba z roku 1979 je opět jako nová a některé její vlastnosti se ještě zlepšily.

3 dny
Občané Vratislavic, zeptejte se hejtmana, Váš názor ho zajímá!

Hejtman Martin Půta ve středu 19.září 2018 zavítá do Vratislavic nad Nisou. Tradiční hejtmanský den začne setkáním se starostou Lukášem Pohankou.

3 dny