Praha-1°

Sáblíková zahájila evropský víceboj jedenáctým místem na pětistovce, Zdráhalová byla pátá

Sáblíková začala evropský víceboj jedenáctým místem na pětistovce, Zdráhalová byla pátá4Foto© sport.aktualne.cz

0 zhlédnutí

Martina Sáblíková odstartovala mistrovství Evropy rychlobruslařek ve víceboji v závodě na 500 metrů časem 40,95 sekundy a jedenáctým místem. V italském Collalbu obhájkyně stříbrné medaile z Heerenveenu z roku 2017 na otevřené dráze, kterou moc dobře zná i z tréninkových jednotek, prohrála s Nizozemkou Carlijn Achtereekteovou. Ještě lépe se však vedlo druhé české závodnici Nikole Zdráhalové, která za čas 40,04 sekundy brala páté místo. Přímý přenos závodu na distanci 3000 metrů sledujte od 14:15 exkluzivně na webu ctsport.cz.